Bugun tuman hokimi I.Jabborov rahbarligidagi ishchi guruh ijtimoiy tarmoqlarda tarqalgan, "Ilg'or" mahallasidagi ko'tarilgan muammolar yuzasidan o'rganishlar olib bordi
Bugun tuman hokimi I.Jabborov rahbarligidagi ishchi guruh ijtimoiy tarmoqlarda tarqalgan, "Ilg'or" mahallasidagi  ko'tarilgan muammolar yuzasidan o'rganishlar olib bordi.
Jumladan elektr energiyasini yaxshilash, qishloq qabristoniga olib boruvchi va ichki yo'llarni shag'allashtirish ishlarini tashkil etish bo'yicha ko'rsatmalar berildi.
Shuningdek, 75-maktabda yuzaga kelgan kamchiliklar ya'ni yon atrofni tartibga keltirish, sinfxonalarning shift va pol qismlarini, eshiklarni ta'mirlash, turli peshlavhalar yaroqsiz ekanligi aniqlandi.
Ishchi guruh tomonidan olib borilgan o'rganishlar davomida aniqlangan muammo va kamchiliklarni ijobiy hal etish bo'yicha chora-tadbirlar belgilanib, ijrosi nazoratga olindi.